تور معرفی خرید ویلا تریبلکس در گلسار رشت

  • ملک مانا توسط ملک مانا
qayoonzadeh

فروش ویلا تریبلکس در گلسار رشت

خرید ویلا تریبلکس در گلسار رشت : این ویلای تمام هوشمند در زمینی به مساحت 220 مترمربع و زیربنای 560 متر مربع طراحی شده است. عنصر اصلی در ترکیب ساخت نمای این ویلای بسیار لوکس، سنگ میباشد. ذوق و سلیقه طراح معمار را در طراحی فضای خروجی با تجهیزاتی از قبیل حیاطی محوطه سازی شده، حوض سنگی. درب ریموت، پارکینگ با ظرفیت پارک بالا، سرایداری مجهز به تمامی امکانات. آسانسور داخل واحد به علاوه استخر، سونا، جکوزی و سرویس بهداشتی فرنگی مشاهده میکنید.

طراحی داخلی طبقه اول

با ورود به طبقه اول این ویلا ، سالنی دلباز و نورگیر به همراه سالن غذاخوری را نظاره گرید. در جهت زیبا سازی جلوه خود از سقف تمام گچ با نورپردازی در سراسر محوطه ، کفپوش سرامیک درجه 1. درب ضد سرقت، پنجره های دوجداره نورگیر، تراس 30 متری، سیستم گرمایش از کف و سامانه سرمایشی داکت و اسپیلت بهره برده است. یکی دیگر از نکات مثبت این ملک، طراحی اشپزخانه ای جزیره ایست. قدرت جذبی بسیار در بدو ورود را به خود اختصاص داده است.گاز رومیزی، هود، سینک ظرفشویی، کابینت های ممبران با رویه ای از سنگ به علاوه مطبخی مجهز به تمامی ملزومات اشپزی و حیاط خلوتی دنج، آشپزخانه ای ایده آل برای هرنوع سلیقه را به ارمغان آورده است. این واحد مزبور از 1 سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به مساحت 20 مترمربع با متریال درجه یک بهره مند است.

طراحی داخلی طبقه دوم

با عبور از پلکانی سنگی و بسیار شکیل به طبقه دوم این ویلای لاکچری میرسیم. با سالنی بسیار نورگیر و با فضایی مناسب روبرو میشویم. طبقه دوم این ویلا از 3 اتاق کودک مجهز به کمد دیواری و 1مستر مجهز به وان و سرویس ایرانی. رختشور خانه و 1 سرویس حمام و سرویس فرنگی با بکارگیری متریال درجه یک و برند بهره برده است.پلکانی سنگی هدایتگر ما به طبقه سوم این مجموعه استثناییست. سالنی دلباز با پنجره های قدی بسیار نورگیر، مجهز به سیستم گرمایشی شومینه و آشپزخانه ای دنج با ردیفی از کابینت های ممبران شکیل. گاز رومیزی، هود مخفی و سینک ظرفشویی تصویری چشم نواز را پدید آورده است. علاوه بر این شاهد 1 خواب مجهز به کمد دیواری و سرویس مستر و 1 اتاق کار تجهیز شده با کتابخانه ای کاربردی هستیم. لازم بذکر است این طبقه، از یک تراس 50 متری مجهز به 2 باربیکیو. آبنمایی منحصر بفرد و نورپردازی سراسر تجهیز شده است. یکی از بخش های ویژه و منحصر بفرد این مجموعه ویلایی، پنت هاوس آن است. بسیار وسیع در بعد فضایی مناسب با دید کامل شهری و سالن ورزشی تجهیز شده است. ناگفته نماند این مجموعه کم نظیر، از سند تک برگ، انشعابات فول و کوچه ای به عرض 8 متر بهره منداست.

مقایسه ملک ها

مقايسه كردن