آپارتمان خوش نقشه فول امکانات

  • ملک مانا توسط ملک مانا
آپارتمان خوش نقشه فول امکانات

فروش آپارتمان ارزان در بندر انزلی

آپارتمان فول امکانات انزلی : این آپارتمان لوکس با 7سال ساخت با نمایی از سنگ تراورتن طراحی شده است. واحد آپارتمان لوکس نام برده واقع در طبقه سوم دارای 100 مترمربع زیربناست. دارای موقعیت مکانی عالی و دسترسی مناسب.

فضای خروجی این آپارتمان با دسترسی مناسب با استفاده از درب ریموت، آیفون تصویری، آسانسور، پارکینگ و انباری در نظر گرفته شده است.
در محوطه ورودی شاهد سالنی نورگیر و خوش نقشه هستیم که چیدمانی از کف پوش سرامیک و در سراسر محوطه سقفی گچ بری شده با دیوار هایی پوشیده از کاغذ دیواری، سیستم های سرمایشی و گرمایشی اسپیلت و پکیج به همراه پنجره های دوجداره با نوردهی از جهات جنوبی و غربی و بالکن وسیع، خانه ای باب میل را فراهم آورده است.

آشپزخانه ای دلباز در گوشه ای از سالن با امکاناتی همچون کابینت های MDF و هود لمسی طراحی شده است. خوابهایی دربعد مناسب بهمراه کمد دیواری ام دی اف و پنجره هایی نورگیر با دید دریا در نظر گرفته شده است. استفاده از متریال مرغوب درانتهای کاشی کاریهای کف، دیوار، روشویی و شیر آلات به وضوح قابل رویت است. این خرید آپارتمان مجهز به آنتن مرکزی، انشعابات و سند تک برگ نیز میباشد.

 

مزایای این خرید آپارتمان فول امکانات انزلی

  • موقعیت مکانی عالی
  • سند تک برگ
  • سالنی خوش نقشه
  • پارکینگ، انباری، آسانسور

مقایسه ملک ها

مقايسه كردن