در خانه بمانید و در شمال ویلا پیدا کنید

  • ملک مانا توسط ملک مانا
در خانه بمانید و در شمال ویلا پیدا کنید

در خانه بمانید و با ملک مانا در شمال ویلا پیدا کنید

سامانه‌ی ملک مانا در قالب استارت آپ در حوزه معرفی، نقد و برسی املاک و مستغلات شمال کشور (گیلان و مازندران) فعالیت میکند. خط‌مشی اصلی ملک مانا ارائه اطلاعات دقیق و صحیح ملک به متقاضیان و ایجاد سهولت و اطمینان در عقد قرارداد خرید یا اجاره است. محتوای کامل و متنوع، امکان بررسی مجازی موارد بیشتر در زمان کمتر را میدهد. کارشناسان، مشاوران و وکلای ملک مانا، از ثبت ملک تا عقد قرارداد، نظارت دارند تا کاربران از صحت اطلاعات و اسناد، قیمت کارشناسی ملک، قانونی بودن قرارداد، اطمینان خاطر داشته باشند. در حال حاضر ملک مانا، بانک اطلاعات جامعی از املاک گیلان، بخصوص رشت، بندر انزلی، لاهیجان، منطقه آزاد و زیباکنار و برخی شهرهای مازندران را جمع‌آوری، تکمیل و منتشر کرده است. ملک مانا این امکان را فراهم میکند که بدون نیاز به سفر، ملک مورد علاقه خود را در استان‌ گیلان پیدا کنید.

خط مشی

ارائه اطلاعات صحیح، دقیق و کامل، ایجاد شرایط امن برای انعقاد قرارداد قانونی به دور از دلالی‌های سنتی و در کوتاه‌ترین زمان.

اطلاعات املاک

ملک مانا، بزرگ‌ترین و کامل‌ترین بانک اطلاعات املاک شمال کشور را گردآوری کرده است و بصورت آنلاین در اختیار کاربران قرار میدهد.

تولید محتوا

تیم تولید محتوا با حضور در محل و تهیه عکس، فیلم، نقشه دوبعدی و سه بعدی، امکان بازدید غیرحضوری را فراهم کرده است.

کارشناسی ملک

کارشناسان حرفه‌ای، استانداردها، متریال، تاسیسات، نقشه، اسناد قانونی و … را بررسی کرده و اطلاعات را منتشر می‌کنند.

کارشناس حقوقی

کارشناسان حقوقی، بر صحت اسناد، محتوای قراردادها، صحت اسناد طرفین و فرآیند اجرای تعهدات طرفین نظارت کامل دارند.

تبلیغات و بازاریابی

تیم تبلیغات و بازاریابی، از تمام پتانسیل آنلاین و شبکه‌های تبلیغاتی و اجتماعی برای بازاریابی و فروش املاک استفاده می‌کند.

اگر شهروندان گزینه مشاهده املاک را کلیک کنند، علاوه بر آگهی‌ها، مواردی که بصورت مستقیم توسط مالکان ثبت شده‌اند نیز به شما معرفی می‌شود. بدین ترتیب افراد متقاضی ملک میتوانند با ثبت درخواست خود از مشاوران فعال شهرهای شمالی کمک گرفته تا آن‌ها برایشان به دنبال ملک مدنظرشون بگردند.

مقایسه ملک ها

مقايسه كردن