معرفی خیابان پاسداران انزلی

  • ملک مانا توسط ملک مانا

معرفی و محله گردی خیابان پاسداران انزلیخیابان پاسداران انزلی : در این ویدئو قصد داریم به معرفی خیابان پاسداران بندرانزلی بپردازیم. خیابان پاسداران، یکی از زیبا ترین و قدیمی ترین خیابان های ساحلی بندرانزلی میباشد. این خیابان در جوار یکی از نوستالژیک ترین بنا های تاریخی انزلی که موج شکن نام دارد شروع شده است. کلمه موج شکن به زبان گیلکی، به انزلی مول معروف است. قبل از اینکه موج شکن های انزلی احداث گردند، کانال مابین انزلی و غازیان همانند خلیجی بود. کشتی های تجارتی، به منظور تخلیه، بارگیری یا مصون ماندن از امواج طوفانی دریا، به آنجا پناه آورده و به اسکله ها پهلو گرفته یا روی لنگر می ایستادن. اما امواج دریا تا داخل کانال را میکوبید و به شناور های مستقر در خلیج، آسیب میرسانید.

از این رو نیاز به احداث موج شکن احساس گردید و در نتیجه، ساخت این معماری عظیم در سال 1293 پایان پذیرفت. در امتداد خیابان پاسداران پارک ساحلی که یکی از دل انگیز ترین پارک های ساحلی ایران است قرار دارد. این پارک ساحلی، دارای ساحلی وسیع به مساحت 6 کیلومتر، دارای رستوران های محلی و کلاسیک. همچنین در انتها، دارای طرح سالمسازی دریا، جهت استفاده مسافران محترم، از دریا در فصول گرم سال میباشد.

خیابان پاسداران بندرانزلی به دلیل بافت ساحلی، دسترسی آسان به تمامی مراکز خدماتی و رفاهی. تردد شهری آسان و وجود امنیت و آرامش به یکی از بهترین نقاط شهری برای خرید خانه در بندر انزلی تبدیل شده است. خیابان پاسداران بندرانزلی به دلیل نکات مذکور دارای ارزش افزوده ای بالا و موقعیت سرمایه گذاری موفق در بلند مدت است. اگر برای خرید آپارتمان در بندرانزلی، بدنبال منطقه ای ایده آل هستید ما خیابان پاسداران بندرانزلی را به شما پیشنهاد میکنیم.

اگر علاقه مند به قدم زدن در کنار جاده ای همراه با چشم انداز دریا هستید. سکوت در زندگی شما مفهوم خاصی دارد، این خیابان پیشنهاد ملک مانا به شماست. ضمنا برای خرید آپارتمان در خیابان پاسداران انزلی یا فروش آپارتمان در پاسداران انزلی با کارشناسان ملک مانا از طریق شماره تماس 4402-013 میتوانید در ارتباط باشید.

مقایسه ملک ها

مقايسه كردن