معرفی شهرک دهکده ساحلی بندر انزلی

  • ملک مانا توسط ملک مانا
dehkade 1

دهکده ساحلی بندر انزلی کجاست؟

معرفی دهکده ساحلی بندر انزلی در فاصله دو کیلومتری بندر انزلی، در مساحتی بالغ بر 220 هکتار در سال 1348 توسط مرحوم فرهنگی بنا نهاده شد. بالغ بر 60 درصد فضای شهرک دهکده ساحلی انزلی را فضای سبز تشکیل داده و به همین دلیل لقب بزرگترین باغ شهر ایران را از آن خود نموده است. حدودا تعداد 1200 دستگاه ویلا در این شهرک موجود است که در تیپ ها و مساحتهای مختلف گرد هم آمده اند. اغلب بناهای ساخته شده در دهکده ساحلی بندر انزلی دارای طول عمری بالای بیست سال بوده و در کنار آن هستند ویلاهایی مدرن با طراحی روز دنیا. دهکده ساحلی از چهار خیابان اصلی ساحل، کاسپین،خورشید و رستم تشکیل شده است.

خرید ویلا در دهکده ساحلی بندر انزلی

دهکده ساحلی بندر انزلی بزرگ ترین باغ شهر شمال ایران است. حدود 70 درصد محوطه دهکده ساحلی بندر انزلی پوشیده از فضای سبز است. قیمت ویلا در دهکده ساحلی بندر انزلی بستگی به محلیت و موقعیت مکانی ویلا در دهکده ساحلی دارد. هر چقدر ویلا به دریا نزدیکتر باشد به همان نسبت قیمتش نیز بالاتر خواهد بود. قدمت اکثر ویلاهای دهکده ساحلی بندر انزلی، بالای 20 سال بوده و در محاسبه قیمت ویلا در دهکده ساحلی، عموما قیمت زمین مد نظر قرار میگیرد. هر نوع ساختی در دهکده ساحلی بندرانزلی از ارزش افزوده بالایی برخوردار است، دهکده ساحلی توسط خیابان دریا که عمود به ساحل است به دو بخش شرقی و غربی تقسیم شده است.
جهت مشاهده ویلا های بیشتر در دهکده ساحلی، روی خرید ویلا در دهکده ساحلی انزلی کلیک کنید.

نزدیکترین خیابانهای دهکده ساحلی به دریا، رستم و پس از آن به ترتیب: خورشید، کاسپین و ساحل میباشند.

شایان ذکر است ورودی این شهرک دارای نگهبانی 24 ساعته و تمامی خیابانهای آن نیز در قالب شیفتهای 8 ساعته در طول 24 ساعت دارای نگهبان میباشد. از دیگر امکانات این شهرک میتوان به ساحل اختصاصی آن به طول دوهزار متر اشاره نمود. رستوران، کافی شاپ، فروشگاه مواد غذایی، نانوایی، بانک، زمین تنیس و … اشاره کرد.

برای خرید ویلا در دهکده ساحلی انزلی میتوانید با کارشناسان ملک مانا از طریق شماره تماس 4402-013 در ارتباط باشید.

مقایسه ملک ها

مقايسه كردن