معرفی و محله گردی خیابان سی متری انزلی

  • ملک مانا توسط ملک مانا

معرفی و محله گردی خیابان سی متری انزلی

خیابان سی متری انزلی : سلام، در این ویدئو قصد داریم چند دقیقه ای در محله سی متری بندرانزلی قدم بزنیم. محله ی سی متری، یک خیابان مشجر و زیبا، و بافتی نوستالژی و اروپایی، در حاشیه جنوبی دریای خزر، و بلوار قدس، که درختان سرسبز و برافراشته آن، همه روزه سال چشمانتان را نوازش میدهد واقع شده، که زاویه دیدی کم نظیر و پانارومیک را به چشمانتان هدیه میبخشد.

علاوه بر این زیبایی پارک و هوای پاک و سالم آنرا در کمتر شهر های ایران میتوان سراغ گرفت. بطوری که گردش در این پارک آنچنان فرح بخش است که جسم و جانتان را صفا میبخشد. شایان ذکر است، سازه قدیمی و تاریخی مناره از جای جای این خیابان قابل رویت است. بافت ساختمانی این محله با توجه به قدمت بالای این خیابان، تلفیقی از سازه های قدیمی و نوساز میباشد.

اگر قصد خرید آپارتمان یا خرید ویلا در خیابان سی متری انزلی را دارید میتوانید ویلای قدیمی با آبنما و حوضچه و حیاطی دنج یا آپارتمانی لوکس و مدرن را انتخاب کنید. محله سی متری واقع در مرکز شهر انزلی بوده. که قابلیت دسترسی اسان به تمامی، مراکز خرید، گردشگری، تفریحی، اداری، آموزشی و درمانی را مقدور کرده. از این رو میتوان به بازار سپه اشاره کرد. که تنها با 5 دقیقه پیاده روی میتوانید خریدی آسان و لذت بخش را تجربه کنید. علاوه بر این، پارک برادران نویری واقع در انتهای خیابان سی متری با فضایی سرسبز و امن لحظاتی مفرح و شاد را برای کودکان دلبندتان فراهم آورده.

کتابخانه بزرگ و جامعه امام جعفر صادق واقع در این پارک، با محیطی آرام از دیگر امتیازت دسترسی این خیابان به اماکن فرهنگیست. علاوه بر این دانشگاه پردیس بین الملل ، دانشگاه علوم پزشکی گیلان و اداره هوا شناسی در این خیابان واقع شده.

در نهایت با وجود این امکانات زبان زد، خیابان سی متری. یک محله مناسب و ایده آل برای سکونت و زندگی هرچه لذت بخش تر تبدیل شده. همچنین برای خرید آپارتمان در خیابان سی متری انزلی میتوانید با کارشناسان ملک مانا از طریق شماره تماس 4402-013 در ارتباط باشید.

مقایسه ملک ها

مقايسه كردن