چیزی به پایان مهلت ثبت نام در سامانه املاک نمانده!

  • ملک مانا توسط ملک مانا
چیزی به پایان مهلت ثبت نام در سامانه املاک نمانده!

هشدار مهم به مالکان املاک!

مهلت ثبت نام در سامانه املاک و اسکان تا پایان مهر ماه است و بنابراین تنها 12 روز فرصت برای ثبت نام مالکان باقی مانده است.
سامانه املاک و اسکان کشور از ابتدای سال به منظور جمع آوری اطلاعات مربوط به بخش مسکن راه اندازی شده که باید تمامی مالکان و مستاجران نسبت به ثبت اطلاعات ملکی و سکونتی خود در این سامانه اقدام کنند.

با توجه به آنکه هشدار های بسیار زیادی در رابطه با ثبت اطلاعات ملکی به متقاضیان داده شده است، آخرین مهلت ثبت نام در سامانه املاک و اسکان پایان مهر ماه است، بنابراین متقاضیان تنها 12 روز برای ثبت اطلاعات ملکی خود فرصت دارند.

جریمه مالیاتی خانه های خالی در شهر های زیر 100 هزار نفر، معادل 20 درصد مالیات مذکور در ماده 54 مکرر قانون مالیات های مستقیم است؛

براساس این گزارش، بر اساس بند 7 از تبصره 8 اصلاحیه ماده 54 مکرر قانون مالیات های مستقیم مصوب پنجم آذرماه 1399 مجلس، دستگاه های اجرایی مکلف هستند خدمات خود از قبیل افتتاح حساب بانکی و صدور دسته چک، یارانه و کمک معیشتی، تعویض پلاک خودرو، فروش انشعاب آب، برق، تلفن و گاز طبیعی و بسیاری دیگر از خدمات را صرفا با اخذ کد ملی و بر اساس کد پستی یا شرح نشانی یکتای درج شده مربوط به اقامتگاه اصلی افراد در سامانه املاک و اسکان کشور ارائه کنند.

با توجه به آنکه محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اعلام کرده که مهلت ثبت نام در سامانه املاک و اسکان تمدید نمیشود و با توجه به آنکه تا کنون چندین بار این مهلت ثبت نام تمدید شده، بنابراین باید منتظر ماند و دید که وزارت راه و شهرسازی و همچنین سازمان امور مالیاتی چه اقداماتی در این خصوص انجام خواهند داد تا شناسایی خانه های خالی به سرعت انجام شود.

مقایسه ملک ها

مقايسه كردن