سامانه تخصصی املاک شمال کشور

بندر انزلی

شهر بندر انزلی
یکی از مهم‌ترین شهرهای گردشگری، بهترین منطقه برای خرید ویلا ساحلی، خرید ویلا شهرکی، خرید باغ ویلا و خرید آپارتمان. از مراکز مهم اقتصادی و یکی از قطب‌های ورزشی در ایران است. و مرکز شهرستان انزلی محسوب میشود. شهر بندرانزلی یکی از متراکم‌ترین شهرهای ایران از لحاظ تراکم جمعیت محسوب میشود.

این شهر طبق آمار «پرباران‌ترین شهر ایران» است. شهر بندرانزلی آب‌وهوایی مرطوب دارد و بارش در آن بسیار بالا است. چندان که سالانه میانگین ۱۹۰۳ میلی‌متر بارش در این شهر گزارش میشود. میزان رطوبت نسبی در این منطقه، در سال میان ۷۱ تا ۹۷ درصد در نوسان است.

شهر بندرانزلی در غرب استان گیلان قرار دارد و به واسطه کرانه‌های کاسپین و تالاب بین‌المللی بندر انزلی از چند جزیره و شبه جزیره تشکیل شده‌است، که با پل به هم مرتبط اند. نام بندرانزلی به سبب پیشینه تاریخی اش شناخته شده‌است. به لحاظ وجود گمرک و ارتباط بازرگانی از دیرباز نزد بازرگانان ایرانی و خارجی به دروازه اروپا آوازه داشته‌است و اهالی این شهر به واسطه بندری بودن، بسیار زودتر از دیگر نقاط ایران با دستاوردهای غرب آشنا شدند. طول نوار ساحلی شهرستان بندرانزلی حدود۴۴ کیلومتر است.

بهترین منطقه برای خرید ویلا ساحلی ، خرید ویلا شهرکی ، خرید باغ ویلا و خرید آپارتمان.

1005 املاک
ترتیب نمایش:

مقایسه ملک ها

مقايسه كردن
شروع گفتگو
به مشاوره نیاز دارید؟